Oturum Aç

Hakkımızda

Güzellik Fırsatları?

Fırsat Meraklısı İnternet Reklam, Marka Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti. olarak firmamız çeşitli işletmeler ile sözleşmeli anlaşmalar yaparak kampanyalar dahilinde güzellik fırsatları paylaşmaktadır. 2010 Yılından itibaren çeşitli platformlar oluşturarak 1.000 den fazla işletme ile anlaşıp 100.000 den fazla müşteri sağlamıştır. GuzellikFirsatlari.com projesi 2019 yılı içerisinde planlanıp hazırlanmaya başlanmıştır. 2020 Ocak ayı içerisinde açılmasına karar verilmiştir.

GuzellikFirsatlari.com ‘ Projemize 2019 yılında adım atarak başlamış olduk 2020 Yılı Ocak ayı içerisinde projemizi tamamladık.

Aradığınız güzellik fırsatları kampanyalarını 1 dakikada bulmayı hedefleyen platform düşüncesi ile çıktığımız bu yolda başarıya ulaştığımızı görmekteyiz. Dilediğiniz fırsatları çok hızlı şekilde bularak , bulunan firma ile iletişime geçebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmeti beğenip beğenmediğinizi görsel şekilde puanlayarak yorumlayabilirsiniz. Diğer kullanıcılar sizin yorumunuza göre değerlendirmeler yapabilir ve sizi takip edebilir.

Kullanıcılar , üye olduktan sonra sadece fırsat sahibi firmaları yorumlamaktan ziyade beğendikleri fırsatları profiline ekleyebilir , paylaşabilir ve firma sahibi ile özel mesajlaşma fırsatına sahip olabilir. Daha fazlası olarak güzellik fırsatı sunan işletmeyi takip edebilirler ve diğer fırsatlarından yararlanabilirler.

guzellik-firsatlari-hakkimizda