Oturum Aç

PT Zayıflama Kampı -Sapanca – Kocaeli Zayıflama Kampı, Zayıflama Paketleri

PT Zayıflama Kampı

Neden PT Zayıflama Kampı ?

4+1 Villalarda 3-4 kişi ile sınırlı kampımızda Personal Trainer aracılığıyla kişiye özel egzersiz eğitimleri ve diyetler verdiğimiz için tercih ediliyoruz. Sizler, kendinizi özel hissetmek ve Personal Trainer ile zayıflama kampımızda size özel egzersizler yapmak istemez misiniz?

O halde PT Zayıflama Kampı ayrıcalıklarıyla hemen tanışın! Farklı olmak istiyorsanız bize katılıp güzel sonuçlar alabilirsiniz.

 

Zayıflama Kampı ve Diyet ?

Zayıflama kampımızda sabah, öğle arası öğün ve aksam olmak üzere 3 kısımdan oluşan bir diyet programı uyguluyoruz.

Haftalık diyet listesini zayıflama hızına göre değiştiriyoruz.

Karbonhidratı az tutuyoruz. Protein, baklagiller ve sebze ağırlıklı gıdalar tüketiyoruz.

Zayıflama Kampı İle 30 Günde Neler Yapıyoruz ?

zayıflama kampı
zayıflama kampı

Kampımıza katılan üyelerimiz ile 30 gün boyunca her sabah doğada yürüyüşler gerçekleştiriyoruz. Akşam egzersizi o günkü hava şartlarına bağlı olarak gerçekleşir. Elite World Hotel Sapanca’da fitness, functional exercises, aqua gym, boot camp, pilates, zumba, trx, cardio mix, crunch, basketbol, tenis, tabata, gibi egzersizler yaparak sıkılaşıyoruz. Bu programı sabah, öğlen öğün arası, akşam diyetler ile destekleyip istemediğimiz kilolarımızdan kurtuluyoruz.

30 Gün Zayıflamak Yeterli Olur mu ?

30 gün; Zayıflama Kampı ile sizin için yeterli olmayabilir. Kamp sonrasın da büyük değişimin farkında olacaksınız. Kampımıza katılan üyelerin kilo verme serüvenleri fazla kilolara ve bireylerin kampa ayırdıkları zamana bağlı olarak değişiyor. Her insanın metabolizması farklı olduğu için 30 günde farklı kilo verme sonuçları ortaya çıkması muhtemel. Zayıflama kampımızın ortalama kilo verme değerleri bayanlar da 30 günde 10 kilo, erkeklerde 30 günde 15 kilo şeklindedir.

Zayıflama Kampına Kimler Katılabilir ?

Zayıflama Kampı katılımcısı olmak için kan tahlili veya sağlık raporunuzu bizlere e-mail olarak atmanız yeterlidir. Raporlarınızı doktorumuzun incelemesinden sonra kampımız için uygun olup olmadığını sizlere bildiriyoruz. Egzersiz yapmanıza fiziksel açıdan engel olacak bir sağlık sorununuz ya da ciddi bir hastalığınız var ise zayıflama kampımıza katılamazsınız.

E-mail adresimize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Zayıflama Kampı ve Aktiviteler

Zayıflama Kampı ile her pazartesi günleri farklı aktiviteler yaparak üyelerimizin motivasyonunu yüksek tutuyoruz. Kampa katılanların ortak kararı ile gezi turları, mangal, bowling, sinema gibi birçok aktivite organize edip eğleniyoruz ve zayıflıyoruz.

Gözden geçirdi (1)

0.0 5.0 Üzerinden
Hizmet 5.0
Paranın Değeri 5.0
Konum 5.0
Temizlik 5.0
  • Semanur Keskin
    8 Aralık 2022 at 14:27

    30 günlük kampa katıldım.8 kilo verdim.Ama daha önemlisi kendimi daha zinde ve güçlü hissederek çıktım.Yogun işlerinden dolayı ancak 30 gün katilabildim.

    Yardımcı İnceleme

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Firma Adı: PT ZAYIFLAMA KAMPI

PT ZAYIFLAMA

Orhan Arslan Personal Trainer Zayıflama Kampı’nın kurucusudur. Zayıflamak isteyen ve sağlıklı yaşamı arzu eden bireylere harika imkanlar sunmayı arzu eden bir eğitmen olarak size daha iyi hizmet edebilmek adına kendimi sürekli geliştiriyorum. Aldığım eğitimler ve katıldığım kursların her birinde kendimi geliştirerek, zayıflamak isteyen insanlara yardımcı oluyorum. Peki, ben kimim?

13 mayıs 1986 Rize’de doğdum. 9 yaşında Ç. Rizespor altyapısında yetişip bütün kategorilerde 19 yaşına kadar Ç. Rizespor ‘da futbol oynadım. 19-23 yaşları arası Rize Süper Amatör Ligi’nde futbola devam ettim. 23 yaşında Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nu (BESYO) kazandım. Üniversiteyi kazandıktan sonra futbolu Kocaeli ilinde çeşitli futbol takımlarında 29 yaşına kadar oynadım. 2009 Yılından bu zamana kadar Fitness Eğitmenliği, Atletik Performans Fitness Koçluğu, Personal Trainer ve son 5 yılı zayıflama kamplarında eğitmen ve müdürlük yaptım. Şuan Personal Trainer Zayıflama Kampı ile hizmet vermekteyim.

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.