Oturum Aç

Aden Güzellik Alsancak Şubesinde Geçerli Cilt Bakım Paketi.. Cilt Bakımı

Aden Güzellik Salonu

Salonlarımız  uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektörde ki iş tecrübesi ile müşteri odaklı doğru ve kaliteli hizmet vermektedir. Aden Güzellik Salon‘ları uzman kadro ve güler yüzlü personeli ile size hizmet vermekten mutluluk duyar.

Son teknoloji cihazlarla kurulan salonlarımızda Zayıflama ünitesi, epilasyon ünitesi, cilt bakım ünitesi ve masaj ünitesi  bulunmaktadır. Bunun yanında güzellik adına herşeyi barındırmak üzere kalıcı makyaj, ipek kirpik, detox, dermapen uygulamaları ve el ayak bakımı  ile size en kaliteli hizmeti sunmaktadır..

Aden Güzellik Salonu Alsancak Şubesinde Peptit Uygulamalı Hydrafacial Bakım + Radyo Frekans + Led Terapi Paketi Cilt Bakımı Fırsatı  Güzellik Fırsatları‘na özel 500 TL yerine sadece 50 TL

Özellikleri

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Firma Adı: Aden Güzellik Salonu

Aden Güzellik Salonu

Salonlarımız kendi dalında en iyisini sunmak için yola çıkmıştır, içerisinde güzellik adına bütün faaliyetleri bir arada bulunduran kuruluşlarımız uzman kadrosu ile hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir.

Adres: İsmet Kaptan Mahallesi Alsancak Küçük Doğan Plaza 1371 Sokak No:3 Kat:1 D:1 ( Hilton Otel Yanı, 35210 Konak/İzmir

Tel: 0232 422 45 48

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?